SSS

ANKARA SANAL OFİS

Sık Sorulan Sorular

Ankara’da Bir Sanal Ofis’e İhtiyacınız mı Var ? Doğru Yerdesiniz…

Sanal Ofis Yasal mı?

Sanal ofis yasaldır. Türk ticaret kanunu’nda şirket adresi gösterilecek yerin detaylı bir tanımı yoktur. Örneğin ayrı su saati olmalı, ayrı girişi olmalı gibi detaylı tanımlamalar yoktur. Önemli olan firmanın işlerini yapabileceği; resmi yazışmaları yürütebileceği sabit bir yerinin olmalı yeterlidir. 

sanal ofiste günlük kullanabileceğim bir ofisim oluyor mu?

Sanal ofis yasaldır. Türk ticaret kanunu’nda şirket adresi gösterilecek yerin detaylı bir tanımı yoktur. Örneğin ayrı su saati olmalı, ayrı girişi olmalı gibi detaylı tanımlamalar yoktur. Önemli olan firmanın işlerini yapabileceği; resmi yazışmaları yürütebileceği sabit bir yerinin olmalı yeterlidir.

sanal ofis açılış esnasında vergi denetiminde sorun çıkıyor mu?

Sanal ofis olarak bünyemizde çalışan firmalarımız vergi denetimi konusunda şu ana kadar bir sorun yaşamadılar. Kurumumuza ait ofisler olduğu için vergisel anlamda veya yoklama anlamında sorunlar çıkmaz.
Denetim sırasında şirket ortaklarının ya da vekaleti olan bir kişinin binada bulunması yeterlidir. 

Sekreterya ve Posta Hizmeti

Size özel tahsis edilen numaranızı isterseniz gerçek BİR sekreter FİRMANIZIN İSMİ ile gelen çağrıyı karşılar ve size telefonunuza ücretsiz yükediğimiz BANKOFİS uygulaması İLE GERİ bildirimini yapar.Böylece müşterinize karşı kurumsal bir kimlik kazanmış olur;aynı zamanda bir sekreteri sigorta ücreti ödemeden ve %90 uygun fiyata çalıştırmanın mutluluğunu yaşarsınız. Veya size tahsis edilen telefon numarasını direkt olarak belirlediğiniz bir cep telefonuna yönlendiririz.
Aynı şekilde sekreteriniz gelen postalarınızı anlık olarak BANKOFİS uygulamanızdan size bildirir.

Şahıs Şşireti, Limited Şireti, Anonİm Şireti veya Dernek Kurulumu Yapabilir miyim?

Dernek kurulumunuzu sanal ofis olarak yapabilirsiniz. Dernekler odası tarafından kabul görmüş bir uygulamadır. Limited, anonim veya şahıs şirketinizi de sanal ofis olarak binalarımızda kurabilirsiniz. Mali müşavirinizin bu konularda tereddütleri olursa bizi aramasını rica edebilirsiniz

Kontrat Süresi Ne Kadar? Erken Fesih Edebilir Miyim?

.Sadece BANKOFİS’e özel olarak uzun süreli kontratlar ve mali yükümlülükler yoktur.Vergi daireleri kısa sureli kontratlara sıcak bakmamaktadır. Ama hizmetlerimizden ESNEK bir şekilde faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz. 1 ay önceden haber verip sözleşmenizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.  

Kendime Ait Bir Eşyalı Hazır Ofis Kiralayabilir miyim?

Şuanda hazırofis adı altında ÇOK KÜÇÜK m2’lerde , eşyalı ofis konseptinde ve ÇOK YÜKSEK fiyatlara bu hizmetin verildiğini bilmekteyiz.Bu durum bizim %90 fiyatları düşürme sloganımıza uyum sağlamamakta olduğu için; arge çalışmamız devam etmektedir.Fakat ÇOK YAKINDA ve ÇOK UYGUN FİYATA bu hizmeti 3 büyük ilde (Ankara,İstanbul ve Bursa’da) vermeye başlayacağız. 

Diğer Hizmetleriniz Nelerdir?

BANKOFİS sektördeki tecrübesinden dolayı hizmet verdiği firmaların ;internet sitesi yaptırma,logo tasarımı,muasebe hizmetleri,hukuk danışmanlığı ve daha bir çok konuda ÇOK FAZLA PARALAR HARCAYIP,SONRASINDA KARŞILARINDA MUHATTAP BULAMADIKLARINI çok iyi bilmektedir.Buradan yola çıkarak gelen talepler üzerine firmalara bütün bu hizmletleri ÇOK DÜŞÜK MALİYETLERLE vermektedir..Yani sizi tek kişilik DEV BİR KADRO haline getirmektedir..Detaylı bilgi için; www.bankokurumsal.com.tr (link yada buton şeklinde) adresinden ulaşabilirsiniz. 

Sanal Ofis Hizmetinden Faydalanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurumsal olmayan firmalardan alınan hizmetlerde ;
-hizmet aldığınız firma kapanırsa sizin firmanızda açıkta kalır,
-kiracının kiracısı olmayın:firma mal sahibi değilse ve ilerleyen süreçte mal sahibi ile sorun yaşar ise bu sorun sizede yansıyacaktır,
-aldığınız hizmetlerde aksama olduğu zaman hesap soracağınız bir muhattap bulamama, sekreterya hizmetlerinde kötü bir Türkçe ve agresif bir tavır ile karşılama, gelen postalarınızın anlık olarak bildirilmemesi vb. 

Diğer Sorular

BANKOFİS sektördeki tecrübesinden dolayı hizmet verdiği firmaların ;internet sitesi yaptırma,logo tasarımı,muasebe hizmetleri,hukuk danışmanlığı ve daha bir çok konuda ÇOK FAZLA PARALAR HARCAYIP,SONRASINDA KARŞILARINDA MUHATTAP BULAMADIKLARINI çok iyi bilmektedir.

Sanal Ofis ile Kazandıklarınız

SANAL OFİS İLE TASARRUFUNUZ?

Komisyoncu, Emlakçı vb.0%

Tadilat ve Eşya Gideri0%

Kira Gideri0%

Elektrik, Su, Stopaj Gideri0%

Sekreter Gideri0%

Ankara’da bir Ofise’e mi İhtiyacınız var ? Doğru yerdesiniz.

http://www.ankarasanalofis.net

LOKASYONLARIMIZ

Ankara

ANKARA:


Karum Alışveriş Merkezi:

istanbul

İSTANBUL:


Bakırköy, Hamurcu İş Merkezi

Bursa

BURSA:


Nilüfer, Cumhuriyet Mahallesi Gazi Caddesi