ANKARA SANAL OFİS BANKOfis GENÇ GİRİŞİMCİLERE UMUT OLDU

ANKARA SANAL OFİS BANKOfis GENÇ GİRİŞİMCİLERE UMUT OLDU

Bilindiği üzere Türkiye şartlarında bir firma kurmak ve yönetmek gerçekten büyük bir maliyet gerektiren bir iş. Bunun için ‘’Sanal Ofisler Girişimcilere Umut Oldu’’ başlığı altında Genç Girişimcilere nasıl bu hizmetten faydalanılır ve avantajları nelerdir şeklinde bir yazı yazmak istedim. Bu arada ben genç değilim, beni ilgilendirmez demeyin lakin bütün girişimcilerin işini kolaylaştıran bir hizmetten bahsedeceğim.

Bankofis Sanal ofis; Ofis ihtiyacı olup ama aynı zamanda freelanger (evinden, arabasından, yatından, katındanJ  çalışan girişimci arkadaşlara sanki bir ofisi varmış gibi faturasını kesebilme, kartvizitine prestijli bir adres gösterebilme, dışarıdan arandığında bir sekreter tarafından gelen çağrılarının karşılanması ve sonrasında size yönlendirilmesi, gelen postalarınızın alınması vb… gibi hizmetleri sunar.

BANKOfis Sanal Ofis ile yaptığınız sözleşmeyi vergi dairesine götürürsünüz; sonrasında vergi memuru gelir ve sizinde ofiste olduğunuz bir anda FİRMA AÇILIŞINIZI yapar. Sonrasında siz sağ BANKOfis selametJ Fiyatları merak ediyorsanız o konuya da değineceğim.

Bir ofis açma maliyetini göz önünde bulundurup; birde Türkiye’de açılan firmaların %80’inin ilk yıl içerisinde kapandığını düşünürsek gerçekten sıfır risk ile ofis kuruyorsunuz demektir bu sistemle. Ofis açma maliyeti herkesin bildiği üzere ( emlakçı komisyonu, bir kira peşin ,depozito ,tadilat, eşya, stopaj, elektrik, su, aidat vb…) çok fazla bileşeni içerisinde ihtiva etmektedir.Bu maliyetlere birde kurduğunuz firmanın yolun başında mı, yoksa ortasında mı, sonunda mı? kapanacağını bilmiyorsanızJ gibi sorular eklenince vay halimize… Bunları düşününce günlük bir paket sigara fiyatına ofis sahibi olup, riskleri minimize hatta sıfıra indirmek ne kadar hoş bir durum olsa gerekJ

Açıkçası çok fazla detaylandırılacak bir konu olmasına karşın; yüzeysel bir anlatım olduğunun farkındayım. Ama merak ettiğiniz konuları www.ankarasanalofis.net, www.bankofis.com firmasından rahatlıkla öğrenebilirsiniz.