Diğer Hizmetler

ANKARA SANAL OFİS

kURUMSAL KİMLİK DESTEĞİ


Günümüz Dünyasında, müşterilerin ihtiyaç duyduğu hizmetlere ulaşma kanallarından en önemlisinin SOSYAL MEDYA olduğu göz ardı edilmesi mümkün olmayan bir gerçek haline gelmiştir.

 

Bununla birlikte yaşanan sorunları da bilmekteyiz. Amatörce, fahiş fiyatlarla yapılan web siteleri, logolar, animasyonlar, whiteboardlar vb… hizmetler, daha da önemlisi hizmet alımı sonrasında muhatap bulamama gibi sorunlar yaşanmaktadır. Bu durum firmaları; zaman, para ve daha da önemlisi PRESTİJ KAYBINA uğratmaktadır.

BANKOfis IT Departmanımız, Kurumsal Kimlik Desteğini Deneyimli Kadrosu ile;

web sitesi tasarımı,

SEO çalışması(web sitenizi google üst sıralarda çıkartmak)

animasyon yapımı,

whiteboard hizmeti,

logo tasarımı,

kartvizit tasarımı,

broşür tasarım vb. hizmetleri UYGUN FİYAT ve PROFESYONEL ÇÖZÜM GARANTİSİ ile sonrasında da sizleri YALNIZ BIRAKMAYARAK vermektedir.

Dolayısıyla firmanıza; yasal adres, posta ve sekretarya hizmeti gibi  KRİTİK HİZMETLERİ almak için güvendiğiniz BANKOfis firmasından, Kurumsal Kimlik Desteği Hizmetini de almanın RAHATLIĞI ve  MUTLULUĞUNU yaşamış olacaksınız.

HUKUK HİZMETİ


Her Firma ve Kişinin, özelikle GENÇ GİRİŞİMCİLERİN; firma kurarken, müşterileri ile yapacakları sözleşmelerin hazırlanması, kötü niyetli firmalar ile yaşadıkları problemler konusunda yaşadıkları problemleri bilmekteyiz.

BANKOfis HUKUK DEPARTMANIMIZ, Siz İşleriniz ile Uğraşırken;

Hukuksal konularda merak ettiğiniz bir sorunun cevaplanması,

-sözleşme hazırlanması,

-hukuksal anlaşmazlıklar,

-kötü niyetli firmalar ve kişilerden korunmanız vb. konularda arkanızda GİZLİ BİR GÜÇ olarak durur.

q
q

MUHASEBE HİZMETİ


Son yıllarda bilgi teknolojilerinin hızla gelişmesi, küreselleşme ile birlikte sürekli artan rekabet, müşteri ihtiyaçlarının sürekli değişim içinde olması ve beklentilerinin yükselmesi, işletme yönetiminde yeni stratejilerin uygulanması ile birlikte şirket yönetiminde uzmanlık alanlarına yönelme zorunluluğunu ortaya çıkmıştır. Gelinen bu nokta, gerek yasal olarak yerine getirilmesi gereken görev ve sorumluluklar bakımından, gerek maliyetlerin azaltılması açısından, şirketleri muhasebe ve mali işler konularında dış kaynak kullanmaya yöneltmektedir.

     BANKOfis Muhasebe Departmanımız; muhasebe ve mali işler danışmanlığı verirken, her bir müşterimizin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak esnek bir hizmet yelpazesi sunmaktayız

Her konuda yanınızdayız. Siz işinize odaklanın. Resmi işlerinizi sizler için biz hallediyoruz.