Kampanyalar

ANKARA SANAL OFİS

banGENÇ (%50 İNDİRİM)


Bankofis GENÇ GİRİŞİMCİLERİN ürettikleri projeleri hayata geçirirken , bir ofis ihtiyacı duydukları ve maliyetlerin fazla olması nedeniyle malesef projelerini raflara kaldırdıklarını bilmektedir.Bundan dolayı genç girişimcilere 01.11.2017-01.05.2018 tarihleri arasında paketlerimizden %50 İNDİRİMLİ kullanım şansı vermektedir.

BANKOfis; Sanal Ofis, Hazır Ofis, Kiralık Ofis Konusunda Bilgi Almayı Unutmayın!!!
175TL + kdv ile başlayan fiyatlarla

banKOMŞU(Ücretsiz Kullanım)


 

Bankofis ; hizmet alımına dahil olan üyelerimize ;hizmetlerimizi 1yıl ücretsiz kullanım şansı vermektedir.
Şöyleki ;üyemiz ,Bankofis ailesine dahil olduktan sonraki 6 ay içerisinde , ailemize REFERANSI ile dahil edeceği sadece ‘’5.firma’’ sonrasında ,1 YIL ÜCRETSİZ hizmetlerimizden faydalanabilecektir.

Business Meeting
BANKOfis; Sanal Ofis, Hazır Ofis, Kiralık Ofis Konusunda Bilgi Almayı Unutmayın!!!
175TL + kdv ile başlayan fiyatlarla

 

 

 

 

q

banOTUR(Extra Ücret Almıyoruz)


Bankofis , Türkiye’nin neresinde olursanız olun, şirketinizi OTURDUĞUNUZ YERDEN kurabilme ve yönetebilmenize imkan sağlayan bir altyapıya sahiptir.

Türkiye’nin hatta Dünyanın neresinde olursanız olun ,firmanızı sizin adınıza kurup yönetebilir ve bunun için herhangi bir ek ücret talep etmez. Örneğin Edirne’de ikame ediyorsunuz ve firmanızın adresinin Ankara’da olmasını istiyorsunuz. Böylece firmanızın iş adresi prestijli bir ilde ve adreste olmuş olur ve bu hizmetlerin tamamını sadece OTURDUĞUNUZ YERDEN yapıyor olursunuz.

BANKOfis Ankara Sanal Ofis YANINIZDA ;

ofisim  BANKOfis yok artık RİZİKO 🙂